Британський прем'єр звинуватив у падінні ракети на Польщу росію

Прем'єр Британії Ріші Сунак поклав відповідальність за падіння ракети на території Польщі 15 листопада на росію. Про це він заявив під час пресконференції на полях саміту G20, повідомляє The Guardian.

За словами британського прем'єра, зранку він розмовляв з президентом Польщі Анджеєм Дудою та висловив йому підтримку після падіння ракети в Люблінському воєводстві 15 листопада під час масованої атаки РФ на Україну.

"Ми всі повинні ясно розуміти: нічого цього не сталося б, якби не російське вторгнення в Україну. Це жорстока і безжальна реальність путінської війни. Поки вона триває, вона загрожує нашій безпеці та безпеці наших союзників. Поки вона йде, вона руйнуватиме світову економіку", - сказав Сунак.

За його словами, в усіх цих проблемах винна одна людина - президент РФ путін.

"Постійну загрозу нашій безпеці та глобальну економічну кризу спричинили дії однієї людини, яка не забажала бути на цьому саміті - Володимира Путіна", - підкреслив Сунак.

Нагадаємо, 16 листопада Польща активувала 4-ту статтю договору НАТО після падіння ракет на її території та загибелі двох людей.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті