Британський міністр фінансів Джонс запевнив у повній підтримці України, відкидаючи сценарії теріторіальних уступок росії

Міністр фінансів Великої Британії Даррен Джонс наголосив на непохитній підтримці Лондоном територіальної цілісності України, відкидаючи будь-які сценарії, що передбачають територіальні поступки Росії. Про це він заявив в інтерв'ю BBC, - іформує Еспресо.

"Україна повинна мати можливість відновити свою країну в тому вигляді, в якому вона була раніше, - наголосив міністр. - (Це, - ред.) не повинно бути елементом поступки незаконному вторгненню з боку Росії".

Водночас він додав, що не буде коментувати "гіпотетичні сценарії" майбутньої адміністрації США.

"Наша прихильність до України як країни тут, у Великій Британії, є рішучою, - підкреслив Джонс. - Ми продовжуємо підтримувати Україну, надаючи їй мільярди фунтів стерлінгів щороку, а також підтримку з боку наших збройних сил відповідно до наших зобов'язань в рамках НАТО".

Тіньовий міністр закордонних справ Консервативної партії Дейм Пріті Пател наголосила, що Велика Британія має знайти "спільний шлях роботи зі США" щодо України.

Вона також категорично відкинула можливість територіальних поступок з боку України, зокрема, щодо Криму.

Стосовно подальшої залученості США до війни в Україні міністерка додала, що Трамп "ще не увійшов до Білого дому" і було б неправильно спекулювати на майбутній зовнішній політиці США.

"Я думаю, зробіть один крок назад, давайте будемо зрілими щодо цього. Нам потрібен діалог, і це повертає нас до міцних відносин з нашим найближчим союзником. Я б хотіла закликати наш уряд у майбутньому бути конструктивним у цих дискусіях", - зазначила Пател.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті