Понад мільйон українців отримали тимчасову посвідку на проживання в Німеччині за минулий рік

Заявки на надання притулку в Німеччині протягом минулого року подали понад 244 тис. осіб, перше місце серед них посіли громадяни Сирії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Associated Press.

Агентство зазначає, що, згідно з німецькими статистичними даними, слідом за сирійцями в цьому списку йдуть громадяни Афганістану, Туреччини та Іраку.

Крім того, в країну прибуло понад мільйон громадян України, проте їм не потрібно подавати заявку на надання притулку, оскільки вони одразу отримують тимчасовий дозвіл на проживання.

У Берліні зазначають, що у 2022 році кількість біженців зросла на 27,9% порівняно з 2021 роком, особливо це виявилося в останні три місяці 2022 року.

Міністр внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер повідомила, що уряд намагається якнайшвидше інтегрувати біженців у життя на новому місці, з цією метою проводяться уроки німецької мови, вживаються багато інших заходів. Водночас вона зазначила, що влада Німеччини намагається зробити все можливе, щоб якнайшвидше депортувати з країни тих, кому в наданні притулку було відмовлено.

Як раніше повідомлялося, у Європі вже перебувають майже 8 мільйонів українських біженців.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті