Найближче оточення путіна приховує від нього "неприємні" деталі - WSJ

Російський диктатор путін не має достовірної інформації про становище російської армії в Україні, оскільки його найближче оточення та силовики приховують від нього "неприємні" деталі. Про це пише видання The Wall Street Journal, повідомляє "Настоящее Время".

Зазначається, що висновки журналістів засновані на кількох місяцях спілкування з діючими та відставними функціонерами та розвідниками в росії та на Заході, а також із "людьми, близькими до кремля".

За даними джерел WSJ, путін отримує письмове зведення з фронту щоранку, проте, по-перше, акцент у ньому завжди робиться на успіхах, а невдачі згладжуються, а по-друге, воно часом запізнюється на кілька днів, оскільки проходить через фільтри ФСБ, Ради безпеки та особисто його голови Миколи Патрушева.

Останнім часом путін, як зазначає WSJ, став трохи більше цікавитись реальною картиною війни, проте "він, як і раніше, оточений адміністрацією, яка підтримує в ньому переконаність у тому, що росія переможе, незважаючи на всі людські та економічні втрати".

"За словами колишніх російських чиновників та людей, близьких до Кремля, Путін сповнений рішучості притиснути Україну до нігтя і готовий заради цього на роки мобілізувати населення та економіку Росії", - пише WSJ.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у коментарі виданню назвав висновки про непоінформованість путіна про реальну ситуацію на фронті "довільними домислами". "Будь-які твердження про те, що він отримує спотворену інформацію, не відповідають дійсності", – заявив Пєсков.

Як повідомлялося, путін вперше назвав "спецоперацію" війною. За це на нього вже подали до суду.

Статті

Світ
23.01.2025
13:00

Зарубіжні активи РФ: вічна «заморозка»

З урахуванням поточної ситуації на фронті, коли вже ніхто, включно з президентом, не говорить про військове звільнення окупованих територій, – не доводиться розраховувати на виплату РФ компенсацій за завдані Україні збитки.
Країна
22.01.2025
17:00

Вибори на деокупованих територіях: зміна парадигми

Як бачимо, вступні дані для проведення виборів на деокупованих територіях до 2022 року і після - кардинально різні. Отже, треба міняти й парадигму виборів на них.
Світ
22.01.2025
11:10

«Другий варіант дозволить нам диктувати умови на переговорах». Російські ЗМІ про Україну

Фактично ЗСУ перейшли до американської тактики «просочування». Вона характеризується безперервним промацуванням і тиском на оборону і вклинюванням маленьких груп, що загрожує в підсумку «перфоруванням» фронту»...
Всі статті