Білий дім виступив проти законопроєкту про підтримку Ізраїлю без допомоги Україні

У Білому домі заявили, що не підтримують законопроєкт про підтримку Ізраїлю без допомоги Україні, назвавши це "цинічним політичним маневром" республіканців. Відповідну заяву щодо останнього законопроєкту республіканців у Палаті представників зробила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр. Про це пише Lb.ua.

В опублікованій заяві на сайті Білого дому вказують на те, що впродовж кількох місяців адміністрація президента працювала з двопартійною групою сенаторів над угодою про національну безпеку, яка захистить кордон США та забезпечить підтримку України та Ізраїлю.

"У той час, коли законодавчий проєкт готовий, республіканці в Палаті представників пропонують свій останній цинічний політичний маневр. Безпека Ізраїлю не має бути політичною грою. Ми рішуче виступаємо проти цієї витівки, яка не сприяє захисту кордону, не допомагає народу України захиститися від агресії Путіна та відмовляє в наданні гуманітарної допомоги мирним жителям Палестини, більшість з яких жінки та діти, яку підтримали ізраїльтяни, відкривши шлях під'їзду", — ідеться у заяві.

У Білому домі додали, що республіканці Палати представників повинні працювати двопартійно, над нагальними питаннями національної безпеки, як це роблять адміністрація та Сенат.

Напередодні спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що наступного тижня у Палаті пройде голосування щодо законопроєкту про прискорення виділення Ізраїлю 17,6 мільярдів доларів безпекової допомоги без жодних умов. Це може ускладнити зусилля лідерів Сенату зі згуртування підтримки ширшого пакету, що включає заходи з безпеки кордонів та допомогу Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті