Більшість авіабригад ЗС ЗСУ - недоукомплектовані. Дефіцит інженерних кадрів, які обслуговують літаки - експерт

Заступник директора української компанії виробників РЕБ, експерт з питань авіаці Анатолій Храпчинський заявив, що у ПС ЗСУ нині є нестача інженерів, пілотів та інших фахових спеціалістів, які потрібні, аби бригада  забезпечувала безпеку повітряного простору. Про це він 15 січня розповів в етері КИЇВ24.

Як повідомлялося, нардеп Олексій Гончаренко 14 січня у Telegram повідомив, що Генштаб намагається перекинути всіх, кого можна в піхоту. До нього, зокрема, зранку зверталися військові з Повітряних сил, які розповіли, що на частини прийшли телеграми з вимогами переводити людей в піхоту. І це майже всі техніки та механіки.

У Генеральному штабі ЗСУ прокоментували ситуацію та заявили, що гостродефіцитних спеціалістів інженерно-авіаційної служби Повітряних сил, які обслуговують літаки, у піхотні підрозділи переводити не планувалося і не планується.

Також Президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 14 січня повідомив, що мав окрему розмову із командувачем Повітряних сил та доручив прояснити все суспільству й не зменшувати склад фахівців, які потрібні Повітряним силам для виконання бойових завдань - нашій авіації, ППО та мобільним вогневим групам.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті