Безоплатна психологічна допомога: куди можна звернутися українцям

Міністрество з питань реінтеграції окупованих територій України пропонує перелік платформ, на яких українці під час війни зможуть отримати професійну психологічну допомогу.

«Ти як?» – інформаційна кампанія за підтримки Олени Зеленської. На ресурсах платформи можна знайти номери телефонів гарячої лінії психологічної підтримки, техніки самодопомоги у стресових ситуаціях, а також практичні поради, як триматись на плаву у важкі часи.  

Mental Help – ресурс, ініційований Глобальним договором ООН в Україні та рекомендований МОЗ України. Проєкт зібрав команду фахових психологів, які готові безкоштовно працювати зі всіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Усі зустрічі є конфіденційними.  

ПОРУЧ – спільна ініціатива МОН, ЮНІСЕФ та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії. Мета проєкту – надати психологічні консультації для підлітків та їхніх батьків, а також вчителів. Консультації проходять у груповій формі на платформі Zoom. 

Мінреінтеграції закликає українців піклуватися про своє ментальне здоров’я. 

Статті

Країна
29.11.2024
12:16

Бронювання працівників по-новому: інші вимоги та контроль

Нові правила значно ускладнюють бронювання працівників. І мова не про тих, кого влаштовували на роботу фіктивно заради бронювання, там якраз усе буде добре, просто трохи дорожче...
Світ
28.11.2024
15:00

“У 2022 році я був готовий розірвати росіян зубами. Цього року мені майже похуй”. Огляд західних медіа

На третьому році війни, сказав Хоменко, мотивувати солдатів стало важко. Приблизно 90 відсотків військовослужбовців його взводу – мобілізовані, які не мають досвіду або бажання воювати.
Світ
27.11.2024
19:00

Санкційний фронт: "гаряче" та "холодно"

Приймати оплату в рублях піддані С.Цзіньпіна не хочуть, незважаючи на "стратегічне та всеосяжне партнерство росії з Китаєм", про яке мовить кремлівська пропаганда. А юані на російському ринку у дефіциті.
Всі статті