Без електроенергії залишилися понад 20 тисяч абонентів у "ЛНР"

Понад 20 тисяч абонентів на окупованій Луганщині залишилися без електроенергії 9 грудня. Про це повідомили в так званому «мінпаливенерго республіки», пишуть окупаційні ЗМІ 9 грудня.

«Погодні умови стали причиною масових відключень електроенергії в ЛНР. Без електропостачання залишаються 20 235 абонентів і 208 трансформаторних підстанцій», - ідеться в повідомленні.

Крім того, знеструмлено лікарню, 16 шкіл, дев'ять дитячих садків та інтернат.

Найскладніша ситуація, як зазначили в окупаційному відомстві, склалася у Свердловському та Краснолуцькому «муніципальних округах». 

Раніше повідомлялося, що через масштабні пожежі в «ЛНР» знеструмлено весь Сокологірськ. Є проблеми з водою, зв'язком та інтернетом.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті