Азербайджан направив в Україну третю партію допомоги для відновлення енергосистеми

Азербайджан направив до України черговий вантаж енергетичної допомоги, який складається з кабелів та комплектів трансформаторних пунктів. Про це повідомляє Міністерство енергетики України у Facebook 12 грудня.

"З Азербайджанської Республіки в Україну виїхав черговий вантаж енергетичної допомоги від партнерів - 20 вантажівок, які везуть понад 550 метрів електричних кабелів та 6 комплектів трансформаторних пунктів", - зазначається у повідомленні.

У Міненерго додали, що це вже третя партія допомоги, яку отримає Україна від азербайджанських партнерів для відновлення енергосистеми, а загальна сума енергетичної допомоги складає понад 7,6 мільйона доларів.

"У межах чергової партії допомоги очікуються силові, масляні трансформатори, електротрансформаторні, комплектні підстанції, шафи високої напруги, проводи, кабелі та інші комплектування для роботи компаній паливно-енергетичного комплексу", - повідомили у Міненерго.

Також повідомляється, що загалом угодою передбачено чотири етапи відправки вантажів,  які мають надійти в Україну до кінця січня 2024 року.

Як повідомлялось раніше, майже 75% українців готуються до можливих проблем з енергопостачанням взимку.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті