Атака на Одещину: зросла кількість постраждалих, Офіс генпрокурора показав наслідки

Кількість постраждалих унаслідок майже п'ятигодинної дронової атаки росії по Одеській області в ніч на 13 вересня зросла до семи. Про це повідомив Офіс генпрокурора, показавши фото наслідків удару.

"Унаслідок атаки постраждали шість водіїв вантажівок та один місцевий житель. Усіх поранених госпіталізовано, один із водіїв перебуває у вкрай важкому стані", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, цієї ночі південь Одеської області атакували кілька груп ударних безпілотників, запущених військовими РФ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті