"Армія дронів" знищила 220 одиниць ворожої техніки за тиждень

Ударними підрозділами, що забезпечуються у межах проєкту "Армія Дронів", знищено 220 одиниць техніки окупантів за тиждень. Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 13 листопада.

"Мінус 220 одиниць ворожої техніки за тиждень — результати Армії дронів. Серед знищеного — 39 танків, 57 гармат, 51 вантажівка, 34 броньовані машини та багато іншої техніки, яку успішно перетворено на брухт", - зазначив Федоров.

Також голова Мінцифри підкреслив, що на кожну одиницю є відео, яке підтверджує враження техніки або позицій.

Як повідомлялось раніше, "Армія дронів" знищила рекордну кількість опорних пунктів росіян.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті