Помер захисник "Азовсталі" майор Олег Мудрак із позивним "Сухар", який провів півроку у полоні росіян

Помер командир 1-го батальйону полку "Азов" майор Олег Мудрак із позивним "Сухар", який провів півроку у полоні росіян. Про це повідомив племінник Олега Мудрака Данило у Інстаграм.

“Він ніколи не боявся стару з косою, тому що вона боялася його, і я впевнений, що у свою дорогу він вирушив не боячись, у супроводі неймовірно красивих Валькірій і того ж дня потрапив в ту залу, де побачив своїх друзів, які чекали його з усіма почестями!” - написав Данило Мудрак.

Олег Мудрак провів півроку у полоні росіян та пережив теракт у Оленівці, де перебував разом з іншими захисниками "Азовсталі". 

Він з перших днів 2014 року захищав Україну. Після повномасштабного вторгнення захищав Маріуполь, а потім Азовсталь. У травні 2022 року Мудрак потрапив до російського полону. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті