З російського полону повернулись луганські прикордонники, які вважалися зниклими безвісти майже 2 роки

Із російського полону повернулися п’ятеро військовослужбовців Луганського прикордонного загону, четверо з них вважались зниклими безвісти з квітня 2022 року. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 31 січня.

"Усі вони перебували у неволі з квітня 2022 року", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що Володимир Дида - солдат, водій групи інспекторів прикордонної служби, та Михайло Шемоніцький - солдат, кухар відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування "Щастя", вважалися зниклими безвісти після боїв у селі Нове на Луганщині. 

Дмитро Іус - штаб-сержант, начальник відділення логістики  відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", та Роман Краснянський - штаб-сержант, начальник відділення управління відділу прикордонної служби "Станиця Луганська", теж вважалися зниклим безвісти. У полон потрапили під час боїв у м. Попасна.

Микола Ярема - солдат, водій відділу прикордонної служби "Станиця Луганська" - у полон потрапив під час боїв за місто Лиман.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула з полону 207 захисників та цивільних.

Ранше також Зеленський розповів про деталі обміну полоненими: майже половина - захисники Маріуполя.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті