«Такі поняття, як школи-інтернати мають практично зникнути через три-п’ять років», - заявив в інтерв’ю газеті «Галичина»заступник голови ОДА Василь Гладій.
«Ми визнаємо пріоритет за сімейними формами виховання дітей. Нині актуальна така теза: ефективність роботи керівників інтернатів визначається кількістю усиновлених дітей, - каже В.Гладій. А щоб зняти «соціальну напругу серед працівників»чиновник запевнив: «ці заклади не будуть перепрофільовуватися, але залишаться як позашкільні заклади».
Тим часом діти, вихованці сиротинців, за словами В. Гладія, можуть розраховувати на сприяння ОДА в тому «аби така дитина пішла в українську сім’ю». Якщо ж українці не усиновлять її в «певні терміни…тоді служба у справах дітей має право запропонувати усиновити цю дитину іноземним громадянам».
Комментарии
добавить свой комментарий